Spaní ve škole

Sešli jsme se ve čtvrtek 15.12. odpoledne, rozloučili se s rodiči a odnesli si věci na spaní do naší třídy. Tam jsme chvíli nacvičovali program na blížící se vánoční besídku a potom se rozdělili na dvě skupiny. Holky šly do kuchyňky, kde klukům chystaly večeři a kluci s chutí stavěli zajímavé stavby z magnetické stavebnice. Po večeři si to šly vyzkoušet holky a kluci jim na oplátku za večeři přichystali obložené chlebíčky. A pak to přišlo. Čekala nás taková malá stezka odvahy ve školním sklepě. Kdo dorazil k cíli, získal svítící tyčinku, která nám svítila na cestu při večerní procházce předvánoční Náměští. Potom už nás čekaly vyhřáté spacáky, čtení knížek a vánoční pohádka. Někteří usnuli dříve, někteří později. Co se nám zdálo? Přece o Vánocích.
Krásné pohodové Vánoce přeje 3.třída.

Další foto

tn_obrazek_2157.jpg